کتاب و فیلم آموزشی مدلسازی بتنی در نرم افزارtekla structures 2016...( پروژه محور) ,

پنج شنبه پنجم بهمن ۹۶
(22)
(0)
کتاب و فیلم آموزشی مدلسازی بتنی در نرم افزارtekla structures 2016...( پروژه محور)

برای خرید کتاب:

اینجا کلیک کنید.

 

برای دریافت فیلم آموزشی رایگان مثال این کتاب  به کانال تلگرامی زیر مراجعه کنید:

روی لینک زیر کلیک کنید و یا در تلگرام نام زیر را جستجو کنید:

teklasi

 

برای دانلود فهرست و سرفصلهای کتاب: اینجا کلیک کنید.

 

مقدمه:

یکی از امکانات بسیار خوب نرم افزار   Tekla Structures  مدلسازی بتنی و در پی آن آرماتورگذاری است که این امکان در ورژن 2016 بسیار پیشرفتهتر از نسخه های قبلی آن میباشد و طبیعتا هم مدلسازی سهل تر شده و هم سرعت مدلسازی دوچندان شده است. پس از دو کتاب بسیار موفق با نام  "آموزش گام به گام نرم افزار  Tekla Structures  به روش انجام پروژه "  برای مدلسازی فلزی در نسخه های 16 الی 20 ،  و تنها کتاب "آموزش گامبه گام نرم افزارTekla Structures 2016  به روش انجام پروژه " برای مدلسازی فلزی، به دلیل درخواستهای بسیار زیاد کاربرانی که تمایل داشتند بجز موارد فلزی با مدلسازی بتنی نیز آشنا شوند، کتاب پیش روی در جدید ترین نسخه Tekla Structures 2016  برای مدلسازی بتنی که تهیه آن یک سال به طول انجامید را، برای علاقمندان آماده کردم.
این کتاب به دو دلیل برای کاربران جدید و قدیم جالب و مفید خواهد بود:
1- برای کاربران قدیمی، آشنایی با نسخه جدید و مطالعه موضوعی و فصل بندی شده برای جانمایی فرامین و صرفا آموزش مدلسازی بتنی 2- برای کاربران جدید، آشنایی با نسخه جدید بدون هیچ نگرانی از تغییرات گذشته، چرا که برای اولین بار میخواهند مدلسازی بتنی را فرا گیرند.
طبق روند کتابهای گذشته، برای اینکه کاربران عزیز بخوبی با چگونگی تهیه مدل بتنی آشنا شوند در ابتدا مجموعهای از یک سازه بتنی با جزییات را قرار دادم تا به مرور، هم با نحوه مدل کردن آن آشنا شده و هم من و شما به یک نتیجه مشترک برسیم. این روند باعث خواهد شد کاربران مبتدی به صورت گام به گام با نرم افزار آشنا شوند و سطح آموزش از این طریق  بالا رود.
لازم است بدانید کتاب با زبانی ساده و با توجه به نیازمندیهای کاربر حین کار تهیه شده است. لذا هر جا لازم شده که کاربر نیاز دارد درباره موضوعی بداند همانجا مختصرا یا مفصلا موضوعات مورد نیاز مطرح شده است. بنابراین توصیه میشود برای یادگیریِ بیشتر باید تمرینات کتاب را حتما انجام داده و گام به گام پیش رفت. نکته دیگر اینکه در این کتاب فقط به آموزش مدلسازی المانهای بتنی پرداخته میشود و مواردی مانند ساخت المانهای فلزی و طراحی بررسی نخواهد گردید.( برای آگاهی از مدل سازی فلزی لطفا به دو کتاب اینجانب که در بالا ذکر شد مراجعه کنید) در ابتدای کتاب با قرار دادن سری کاملی از نقشههای طراحی یک سازه بتنی، آن را مدل میکنیم و همه مراحلی را که به تهیه نقشه های کارگاهی می انجامد را روی این سازه بررسی خواهیم کرد. بدلیل اینکه قرار دادن یکsketch  یا کروکی طراحی در کتاب چندان مناسب به نظر نمیرسید، سری کاملی از نقشه های ترسیم شده توسط نرم افزار AutoCAD  در کتاب قرار داده شد که باعث بالا رفتن کیفیت کتاب و آشنایی با نقشه های طراحی نیز برای کاربران خواهد گردید. 
در اینجا لازم میدانم از زحمات برادر عزیزم مهندس امیر قهاری و دوست گرامی دکتر ارزیتون که در هر یک از مراحل یار و یاور اینجانب بوده اند سپاس گزاری کنم.
با اینکه این کتاب بارها مورد باز خوانی قرار گرفت، بی تردید بدون اشکال نیز نخواهد بود. لذا همچنانکه امید است مهندسان و تکنسینها از این کتاب بهره کافی ببرند، برای هر گونه خطا از ایشان پوزش می خواهم و امیدوارم اینجانب را از نظراتشان آگاه سازند.
محسن قهاری  
خرید مستقیم کتاب آموزشی:
روی اینجا کلیک کنید. کلیک کنید

گالری تصاویر محصول
 ساختمانهای بتنی
ساختمانهای بتنی
 ساختمانهای بتنی
تصاویر
بیشتر
زمان پاسخ از 1 تا 24 ساعت-سوالات و مشکلات تخصصی کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک( نمایش داده نخواهد شد)
* متن پیام و ورژن تکلای خود را وارد کنید

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر