کتاب آموزش گام به گام مدلسازی فلزی در تکلا استراکچر 2020( پروژه محور) ,

پنج شنبه یازدهم دی ۹۹
(25)
(0)
کتاب آموزش گام به گام مدلسازی فلزی در تکلا استراکچر 2020( پروژه محور)

به دلیل مشکلات فنی، بزودی لینک خرید دوباره قرار داده خواهد شد...

برای خرید کتاب:  اینجا کلیک کنید.

 

برای دانلود فایل فهرست و سرفصل کتاب :اینجا کلیک کنید.

برای دانلود فایل نقشه های کتاب :  اینجا  کلیک کنید.

 

                                                                                 کتاب  آموزش گام به گام تکلا استراکچر 2020

        مقدمه :

همچنانکه میدانید نرم افزار tekla structures  که در نُسخ جدید با سالِ عرضه، یعنی2016,2017,2018 …   معرفی و شکل کلی آن پس از سال  2016 متحول شده است . خیلی از کاربران پس از نسخه 2016 ، خود را با شکل جدید نرم افزار آشنا کرده و تطبیق داده اند. به نظر من، پس از چهار نسخه 2016,2017,2018,2019  جدید ترین ورژن یعنی 2020 بهترین و کم نظیرترین نسخه    Tekla Structures  است، چه از نظر کارایی و چه از نظر گرافیک و حتی سبک شدن نرم افزار و این نسخه یادآور نسخه بسیار محبوب Tekla 19 (قدیمی در سال 2013) است. در این نسخه تغییرات بسیار مثبتی ایجاد شده است، و این تغییرات، من را بر آن داشت پس از کتاب بسیار موفق فلزی " آموزش گام به گام Tekla Structures 2016~2018  "  کتاب جدید فعلی را در اختیار دانشجویان وکاربران این نرم افزار قرار دهم.

 

 

در این کتاب مانند همه تالیفات گذشته، برای اینکه کاربران، بخوبی با روند تهیه یک مدل فلزی آشنا شوند در ابتدای کتاب، مجموعه ای از یک سازه فلزی با جزییات اتصالات را قرار دادم تا به مرور، هم با نحوه مدل کردن آن آشنا شده و هم من و شما به یک نتیجه مشترک برسیم. این روند باعث خواهد شد کاربران مبتدی به صورت گام به گام با نرم افزار آشنا شوند و سطح آموزش از این طریق  بالا رود.

این کتاب با زبانی ساده و با توجه به نیازمندیهای کاربر حین کار تهیه شده است. لذا هر جا لازم باشد که کاربر نیاز دارد درباره موضوعی بداند همانجا مختصرا یا مفصلا موضوعات مورد نیاز مطرح می شود. لذا توصیه می شود برای یادگیریِ بیشتر باید تمرینات کتاب را حتما انجام داده و گام به گام پیش رفت. لازم است بدانید در این کتاب فقط به آموزش مدلسازی المانهای فلزی پرداخته می شود و مواردی مانند ساخت المانهای بتنی و طراحی بررسی نخواهد گردید. از این رو در ابتدا با قرار دادن سری کاملی از نقشه های طراحی یک سازه فلزی، آن را مدل می کنیم و همه مراحلی را که به تهیه نقشه های کارگاهی می انجامد را روی این سازه بررسی خواهیم کرد.(توجه داشته باشید کتاب مستقل آموزش گام به کام مدلسازی بتنی همراه با آرماتورگذاری قبلا توسط اینجانب تهیه گردیده است)

امید اینکه این کتاب نیز مانند تالیفات گذشته اینجانب موفق بوده و در اعتلای سطح علمی مهندسین کشورمان موثر باشد.در اینجا لازم می دانم از زحمات برادر عزیزم مهندس امیر قهاری که در همه تالیفات گذشته و حال، یاور اینجانب بوده سپاسگزاری کنم.  با اینکه کتاب حاضر بارها مورد باز خوانی قرار گرفت، بی تردید، بدون اشکال نخواهد بود. لذا همچنانکه امید است مهندسان و تکنسین ها از این کتاب بهره کافی ببرند، برای هر گونه خطا از ایشان پوزش می خواهم و امیدوارم اینجانب را از نظراتشان آگاه سازند.

محسن قهاری

m.ghahari@live.com

www.teklasi.ir

www.teklastructuresinstructions.com

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
زمان پاسخ از 1 تا 24 ساعت-سوالات و مشکلات تخصصی کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک( نمایش داده نخواهد شد)
* متن پیام و ورژن تکلای خود را وارد کنید

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
مصطفی کمال زاده
شنبه هفتم فروردین ۰۰
پاسخ
()
()
مصطفی کمال زاده
قيمت کتاب
پاسخ مدیر سایت
روی تصویر کتاب کلیک کنید، روی لینک خرید کلیک کنید. در سایت مرجع قیمتها درج شده. توجه داشته باشید، به دلیل مشکلات فنی برخی از لینکها دارای مشکل میباشد که در دو هفته آینده اصلاح خواهد شد.
پاسخ مدیر سایت
متین پاشاپور
چهارشنبه ششم اسفند ۹۹
پاسخ
(4)
()
متین پاشاپور
اين کتاب ديگه چاپ نميشه ؟ لطفا چاپ انبوهش کنين تا بقيه هم استفاده کنند
پاسخ مدیر سایت
حتما در سال آینده چاپ مجدد خواهد شد و از طریق اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ مدیر سایت
محمد زارع حقیقی
دوشنبه بیست و دوم دی ۹۹
پاسخ
(6)
(0)
محمد زارع حقیقی
سلام خدمت استادان محترم ! من کتاب آموزش تکلا استراکچر 2020 را لازم داشتم مي خواستم سفارش بدم ظاهرا موجودي اين کتاب در سايت صفر مي باشد .
پاسخ مدیر سایت
با درود. این کتاب پس از انتشار در دو روز کاملا فروش رفت و فعلا منتشر نخواهد شد. در صورت انتشار مجدد از طریق پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ مدیر سایت