منتشرشد.اولین کتاب کاملا گام به گام tekla structures ,

۱۳۹۶/۸/۲۸ یکشنبه
(13)
(0)
منتشرشد.اولین کتاب کاملا گام به گام tekla structures
منتشرشد.اولین کتاب کاملا گام به گام tekla structures
کتاب tekla strucctures 16~19 مدلسازی فلزی

همیشه وقتی جزوات آموزشی و کتابهای منتشر شده نرم افزار مهندسی tekla structure را می‌دیدم یک کمبود اساسی را در آنها مشاهده می‌کردم و آن نبود مثال آموزشی به روش گام به گام برای ساخت یک مدل کاربردی در آنها بود. از این رو بعد سالها مجالی شد تا کتابی را تهیه کنم که در آن علاقمندان و کاربران به روشی کارا به فراگیری این نرم افزار کاربردی بپردازند.
در این کتاب می‌توانید ابتدا به صورتی ساده با نرم افزار آشنا شده و بعد با انجام یک مثال متوسط شروعی مناسب داشته باشید.روش کار دقیقا مانند کلاس درس و گام‌به‌گام با ادبیاتی روان می‌باشد. و باید مطمئن باشید اگر در خواندن این کتاب صبور بوده و تمرینهای لازم را انجام دهید یک کاربر خوب خواهید شد و می‌توانید به صورت نیمه حرفه‌ای از این نرم افزار استفاده کنید. و حتما با انجام مدلهای مختلف و رعایت اصول مطرح شده، خود به خود به سطح حرفه‌ای برسید.

هر چند این کتاب بارها و بارها از جهات مختلف مورد باز خوانی قرار گرفت با این حال و بی‌تردید بدون اشکال نیز نخواهد بود. لذا همچنانکه امید است مهندسان و تکنسین‌ها از این کتاب بهره کافی ببرند، برای هر گونه خطا از ایشان پوزش می‌خواهم و امیدوارم اینجانب را از نظراتشان آگاه سازند.
محسن قهاری
خرید مستقیم فیلم و کتاب آموزشی:

روی خرید کلیک کنید.


 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر