کتاب آموزش مدلسازی فلزی در نرم افزار Tekla structures 2016 ,

دوشنبه نهم بهمن ۹۶
(13)
(0)
کتاب آموزش مدلسازی فلزی در نرم افزار Tekla structures 2016

انتشار این کتاب به پایان رسیده و متوقف شده است. برای خرید کتاب مشابه و کاملتراینجا کلیک کنید.

 

 

مقدمه:
همچنانکه میدانید نرم افزار tekla structures  که در نسخه جدید با سالِ عرضه، یعنی 2016  معرفی و شکل کلی آن متحول شده ،اکثر کاربران را دچار سردرگمی کرده است. از این رو بر آن شدم پس از کتاب بسیار موفق " آموزش گام به گام نرم افزار  tekla structures  به روش انجام پروژه " که در آن روی نسخه های 16 الی 20 نرم افزار کار شده بود،  با تغییرات لازم در آن، کتاب جدیدی را برای کاربران تازه این نرم افزار تهیه کنم تا با نسخه 2016 آن آشنا شوند. این تغییرات روی کتاب قبلی به دو جهت مناسب خواهد بود :

  1. مقایسه دو کتاب ( قدیمی و جدید ) نزد کاربرانی که با نسخه های گذشته نرم افزار آشنا هستند.
  2. آشنایی با نسخه جدید بدون هیچ نگرانی از تغییرات گذشته برای کاربران جدید.

برای اینکه کاربران عزیز بخوبی با روند تهیه یک مدل فلزی آشنا شوند در ابتدای کتاب مجموعهای از یک سازه فلزی با جزییات اتصالات را قرار دادم تا به مرور، هم با نحوه مدل کردن آن آشنا شده و هم من و شما به یک نتیجه مشترک برسیم. این روند باعث خواهد شد کاربران مبتدی به صورت گام به گام با نرم افزار آشنا شوند و سطح آموزش از این طریق  بالا رود.
این کتاب با زبانی ساده و با توجه به نیازمندیهای کاربر حین کار تهیه شده است. لذا هر جا لازم باشد که کاربر نیاز دارد درباره موضوعی بداند همانجا مختصرا یا مفصلا موضوعات مورد نیاز مطرح میشود. لذا توصیه میشود برای یادگیریِ بیشتر باید تمرینات کتاب را حتما انجام داده و گام به گام پیش رفت. لازم است بدانید در این کتاب فقط به آموزش مدلسازی المانهای فلزی پرداخته میشود و مواردی مانند ساخت المانهای بتنی و طراحی بررسی نخواهد گردید. از این رو در ابتدا با قرار دادن سری کاملی از نقشه های طراحی یک سازه فلزی، آن را مدل می کنیم و همه مراحلی را که به تهیه نقشه های کارگاهی می انجامد را روی این سازه بررسی خواهیم کرد.
در اینجا لازم می دانم از زحمات برادر عزیزم مهندس امیر قهاری و دوستانی که در هر یک از مراحل مختلف یار و یاور اینجانب بودهاند سپاسگذاری کنم.
با اینکه این کتاب بارها مورد باز خوانی قرار گرفت با این حال و بی تردید بدون اشکال نیز نخواهد بود. لذا همچنانکه امید است مهندسان و تکنسینها از این کتاب بهره کافی ببرند، برای هر گونه خطا از ایشان پوزش میخواهم و امیدوارم اینجانب را از نظراتشان آگاه سازند.
محسن قهاری
m.ghahari@live.com
 

گالری تصاویر محصول
کتاب آموزش مدلسازی فلزی در نرم افزار Tekla structures 2016
کتاب آموزش مدلسازی فلزی در نرم افزار Tekla structures 2016
 کتاب آموزش مدلسازی فلزی در نرم افزار Tekla structures 2016
تصاویر
بیشتر
زمان پاسخ از 1 تا 24 ساعت-سوالات و مشکلات تخصصی کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک( نمایش داده نخواهد شد)
* متن پیام و ورژن تکلای خود را وارد کنید

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر